Lajm

Gruaja e nxjerr nga shtëpia pas 43 vitesh martesë dhe i vendos kushtin befasues, burri i përIotur: Mos më lër në rrugë…

Gruaja e nxjerr nga shtëpia pas 43 vitesh martesë dhe i vendos kushtin befasues, burri i përIotur: Mos më lër në rrugë…

. z Qani është nxjerrë jashtë shtëpie nga bashkëshortja e tij Fiqiretja. Shkak për këtë është bërë një pronë që ata kanë pasur dhe sot rezulton në emër të dikujt tjetër..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…