Lajm

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – Ja si përfundoi tani…

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – Ja si përfundoi tani…

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka k0kaaa iinë dhe festimet do të zbrisnin në një orrrg ji ku ai do të kishte mundësinë të flinte me tetë gra në një kohë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…