Lajm

DHIMBJE E MADHE/ Sapo u nda lajmi i hidhur per Kadri Veselin dhe familjen e tij…flasin fqinjet: Jemi të përlotur …

DHIMBJE E MADHE/ Sapo u nda lajmi i hidhur per Kadri Veselin dhe familjen e tij…flasin fqinjet: Jemi të përlotur …

Familjarët e ish-anëtarit të Shtabit të Përgjit,hshëm të UÇK-së dhe ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, nuk kanë das.hur të flasin, kur një ekip i T7 ka shkuar afër shtëp.isë së tyre. Per videon shtyp me poshte:.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…