Lajm

Dalin pamjet me pullë të kuqe, Kejvina i heq të gjitha në shtëpinë e laçjanit dhe u…

Dalin pamjet me pullë të kuqe, Kejvina i heq të gjitha në shtëpinë e laçjanit dhe u…

Bukuroshja ishte vendour në një skeç si e dashura e “Pablo Escobar” dhe me pas dashurohet me “Laçjanin” personazhin karak teristik të këtij spektakli..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…