Lajm

Bora Zemani qenka milionere! Nxjerr pamjet nga shtepia e saj luksoze, ja sa bukur e ka dekoruar

Bora Zemani qenka milionere! Nxjerr pamjet nga shtepia e saj luksoze, ja sa bukur e ka dekoruar

Bora Zemani ,eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere dhe nje audience teper e madhe ne Shqiperi. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…