Lajm

Bleu 35 mijë euro këpucë, ja çfarë shkruan Morena Taraku në rrjetin e saj social

Bleu 35 mijë euro këpucë, ja çfarë shkruan Morena Taraku në rrjetin e saj social

Po 34.000 euro këpucë?”, ka shkruar ajo.Ndërkohë, reagimet e miqve dhe ndjekësve në hapësirën për komente ishin të shumta./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…