Lajm

Arjan Çani mbetet pa fjalë, vajza e biznesmenit i shkon pa të brendshme në emision (Foto)

Arjan Çani mbetet pa fjalë, vajza e biznesmenit i shkon pa të brendshme në emision (Foto)

Kleoniki Delijorgji ka lënë të surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen e saj në emision, ku kishte shkuar për të prezantuar këngën e saj të re..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…