Lajm

Ups! Motra e këngëtares shqiptare prek mashkullin te vendi i…m në ashensor me vi… dhe habit fare

Në Instagram ajo hodhi disa foto, ku ndër to, ajo shihet se të pasmet ia ka mbështetur një mashkulli në organin e tij gjen ital, derisa ishin në ashensorë.Reagimi i djalit në fjalë ishte interesant./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet