Lajm

Sali Berisha dhe Ilir Meta po tentojnë të marrin pushtetin dhe Ioja që po i bëjnë Bashës,HABlT deputeti i PS

“Përsëri në vitin 2020 investimet në qarkun e Elbasanit ishin më të larta se në një vit normal, por ama ne nuk kemi shkopin magjik..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…