Lajm

Reagon Duda Balje pasi iu pubIikua fotoja ku i duken të b rendshmet

Ajo u bë pjesë e Kuvendit dhe papritur jeta e saj si një personazh publik u bë e bujshme pasi mediet rozë u mbushën me shkrime për format e saj duke u cilësuar si një nga deputetet më të bukura..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…