Lajm

PIas skandaIi: Qendrat e ‘masazheve’ në Tiranë ofrojnë s*ks

Së fundmi një qytetar ka shkruar në redaksinë tonë dhe ka treguar për këtë ngjarje. Qytetari shkruan se edhe pse jo në mënyrë të drejtpërdrejtë, këto qendra masazhesh ofrojnë s.ks..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…