Lajm

Kjo është 24 vjecarja u martua për letra në Gjermani, por u tro ndit kur zbuloi te verteten per burrin e saj

Në sezonin e verës me ardhjen e kurbetçarëve, 24 vjeçarja në një nga kafenetë e qytetit e pa Gazin, djaloshin 30 vjeçar që jetonte dhe punonte në Gjermani. Bukuroshes 24 vjeçare i ra në sy ai pasi që kishte makinën e veçantë në Gostivar dhe që binte në sy./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet