Lajm

Ia nxjerrin foton n*do me telefon në duar, mësuesja e matematikës bën atë që nuk pritet pas disa muajsh

Një mësuese nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është larguar nga puna, pasi nxënësit e saj i kanë nxjerrë një foto ku ajo shfaqej n*do. Mësohet se 25-vjeçarja, Lauren Miranda e kishte bërë foton ku shfaqej gjysmë n*do disa vite më parë dhe ia kishte dërguar ish-të dashurit të saj që gjithashtu punonte si mësues në një shkollë tjetër.ShikoFoto/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet