Lajm

‘Hajde dhe moj fierakeja’/ Kryemadhi ia merr këngës, fanse e “Free MC”, “e besuara” e shoqëron në kuzhinë duke gatuar

Në një postim në Instastory, Kryemadhi shfaqet duke gatuar se bashku me ish-deputeten Kejdi Mehmetaj, ndërsa këndojnë së bashku këngën e grupit Free Mc- Vish Fustanin me toka”.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…