Lajm

“A je e v.irgjër”, Mevlani i bën pyetjen me “spec” Ledjanës, ajo ia kthen sy per sy

Mevlani dhe Ledjana kanë bërë një takim prej 4 minutash pasi ka pasur distancim mes tyre. Ledjana theksoi se është shumë konfuze për çdo gjë që ka ndodhur gjatë kësaj periudhe..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…