Lajm

Shikoni se si Baton Haxhiu shkrihet duke qeshur me Vuçiqin, Ju shkon muhabeti si…

Shikoni se si Baton Haxhiu shkrihet duke qeshur me Vuçiqin, Ju shkon muhabeti si…

Drejtori i Klan Kosova Baton Haxhiu duket se ka raporte të veçanta me Presidentin aktual serb Aleksandar Vuçiq. Në një fotografi që po qarkullon në internet ai shihet duke u përshëndetur ngrohtë me shefin e shtetit serb..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…