Lajm

Shfaqen si shumë te afërta, por Xhemi e lë me gisht në gojë Arbana Osmanin

Shfaqen si shumë te afërta, por Xhemi e lë me gisht në gojë Arbana Osmanin

Moderatoret shumë të dashura nga publiku, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë prej vitesh mikesha të ngushta. Ato shihen pothuajse kudo në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…