Lajm

Pas shumë VlTESH dalin fotot, NJlHUNl me gruan superyII të Genës

Pas shumë VlTESH dalin fotot, NJlHUNl me gruan superyII të Genës

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Gena ka nisur pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Lorenën. Çifti po shijojnë bukuritë e vendeve aziatike..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…