Lajm

Mjaft e ëmbël si gjithmonë, shikoni si dukej Kiara Tito para se të ishte e famshme (Foto)

Mjaft e ëmbël si gjithmonë, shikoni si dukej Kiara Tito para se të ishte e famshme (Foto)

Në rrjetet sociale fotot e moderatores janë të shpeshta, mirëpo, fotoja në fjalë është e veccantë dhe mesa duket është postuar për shkak se Tito është bërë nostlagjike..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…