Lajm

Melisës i tha ke bërë s*ks me të tjerë, tani flet hapur Fatjon Kuqari: Edhe unë kam tradhëtuar se duroja dot më

Melisës i tha ke bërë s*ks me të tjerë, tani flet hapur Fatjon Kuqari: Edhe unë kam tradhëtuar se duroja dot më

Ai për herë të parë sqaroi publikun në lidhje me një foto, e cila solli mjaft reagime në rrjete sociale nga ndjekësit.Fatjoni shfaqej pranë një vajze e cila po shtynte karrocën e një foshnje, dhe dyshimet e ndjekësve ishin se ai ishte baba dhe kishte gënjyer publikun. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…