Lajm

‘Kam aq shumë lek sa s’i prish dot të gjitha’, këngëtarja e njohur shqiptare fIet hapur

‘Kam aq shumë lek sa s’i prish dot të gjitha’, këngëtarja e njohur shqiptare fIet hapur

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri gjithmonë ka dalluar për zërin e veçantë dhe gjithmonë është e pranishme në dasma të familjeve shqiptare por edhe koncerte..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…