Lajm

HABlT 35 vjeç.arja që jeton në Zvicër, nuk më mjafton vetëm BURRl por dua edhe …

HABlT 35 vjeç.arja që jeton në Zvicër, nuk më mjafton vetëm BURRl por dua edhe …

Përshëndetje stafi, dua të ndaj me ju një histori timen.Jam Lendita 35 vjeçare dhe jam e martuar, kam banesë në zvicerr por jetojë edhe në Zvicerr..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…