Lajm

Fisniku e fotografon ‘cullak’ Fjolla Morinën

Fisniku e fotografon ‘cullak’ Fjolla Morinën

Ajo dhe bashkëshorti saj thuajse çdo ditë po publikojn foto me fansat e tyre, madje shpesh edhe momente te nxehta./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…