Lajm

Eni Çobani lë përfundimisht Ardit Gjebrean, A e dini çfarë i ndau të dy?

Eni Çobani lë përfundimisht Ardit Gjebrean, A e dini çfarë i ndau të dy?

E kemi njohur falë pjesëmarrjes së saj në rolin e ndërmjetëses në emisionin e Ardit Gjebreas dhe më konkretisht në rubrikën “Shihemi në gjyq”, por me sa duket, Eni Çobani ka vendosur të bëjë ndryshime të mëdha në jetën e saj .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…