Lajm

Do na përfaqësoj në Eurovizion, këngëtarja Anxhela Peristeri feston datëlindjen: S’do e besoni dot sa vjeçe bëhet

Do na përfaqësoj në Eurovizion, këngëtarja Anxhela Peristeri feston datëlindjen: S’do e besoni dot sa vjeçe bëhet

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri,e cila do të përfaqësojë edhe Shqipërinë në Eurovizion, feston sot ditëlindjen e saj.Ihst vetë Anxhela ajo që e ndau këtë ditë të veçantë me ndjekësit,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…