Lajm

Boçi deI me dekIaratën e papritur pas sherrit në Elbasan, hedh dyshimet e forta: Luca mund të ishte dhe i armątosųr

Boçi deI me dekIaratën e papritur pas sherrit në Elbasan, hedh dyshimet e forta: Luca mund të ishte dhe i armątosųr

Luçiano Boçi, kandidati për deputet në listat e Partisë Demokratike, i cili u përplas fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca ka hedhur hipotëzën se Luca mund të ketë qenë i armatosur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…