Lajm

A i rifitoi Ina Nuka glshtat? Flet efektivja në emision

A i rifitoi Ina Nuka glshtat? Flet efektivja në emision

Efektivja e forcave “Shqiponja”, Ina Nuka, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë”, për të rrëfyer ngjarjen dhe përjetimet e saj pas pl.agosjes në protestën para parlamentit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…