Lajm

Shpërthen në lot prishtinasja: Policja më ofendoi duke më aku zuar për “buzë të fryme” …!

Mehmeti thotë se gjersa ishte duke dalë nga dyqani një police ka ndalur atë për shkak që nuk e kishte maskën e vendosur në fytyrë dhe iu është drejtuar me “ oj ti me buzë të fryme a e din që me të ra virusi t’i qfryn buzët”, shkruan IndeksOnline./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet