Lajm

Nuk duroi më kufizimet e pandemisë, këngëtari shqiptar ndez dasmën(Detaje)

Në mesin e një situate të tillë, këngëtari nga Kosova Afrim Muqiqi ka vendosur dje që të këndojë në një dasmë në Lipjan, ndërsa disa video janë shpërndarë menjëherë në rrjetet sociale..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…