Lajm

Leopardi TME.RRON vajzen ne makine, shikoni se cfar i ben..( VIDEO)

.Pamjet janë siguruar në Tanzani.Pas disa sekondash realizimi video, ku leopasri luan me flokët e vajzës, një zë dëgjohet “zbrit, ajo po përpiqet të të kafshojë”.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…