Lajm

Kujtoi se askush s’po e shihte, gruaja lë nam me atë që i bën “zogut”

Pamjet jo shumë të hijshme të një gruaje që hyn në dyqan dhe spërkat me vëmendje zonat e saj intime me një parfum, janë kapur nga kamerat e sigurisë dhe janë shpërndarë gjerësisht në rrjet.Gruaja mbante veshur një fustan deri tek gjuri dhe në një vend publik si di dyqani ajo fillimisht spërkat dorën dhe më pas qafën me parfumin e /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet