Lajm

Kejvina Kthella vë në pah fizikun e formësuar përmes stërvitjeve në palestër

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, pothuajse çdo herë komentohet për të mirë në rrjet.Ajo është shumë aktive në rrjete social, duke ndarë kështu imazhe nga jeta dhe karriera e saj profesionale.Në një postim të/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet