Lajm

E braktisi shkollën dhe bëri 5 punë, 20-vjeçarja blen shtëpinë e saj te endrrave 120 mijë euro

Megjithese ajo e la shkollen ne moshen 17 vjecare ajo arriti te kete shtepin e saj.Ajo pasi la shkollen hapi nje biznes dhe punonte 5 pune ne dite dhe punoj per 3 vite me rradhe.Duke punuar me ore te zgjatura..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…