Lajm

Aktorja e njohur e humorit shqiptar bëhet nënë për herë të parë, dalin fotot e vajzës së porsalindur

Pritja e ëmbël ka marrë fund edhe për Eliona Pitarkën. Ajo është bërë nënë e një vajze dhe lajmin e ka postuar pak minuta më parë në profilin e saj në Instagram..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…