Lajm

Ajo humbi 89 kg në 18 muaj duke ndryshuar vetëm një gjë në dietën e saj

Obeziteti njihet si një nga sëmundjet më të rënda deri më sot,shkruan parrotlla.net.Artikulli në vazhdim do të zbulojë historinë e vërtetë të një gruaje të trashë,e cila kishte më shumë se 150 kg duke i fituar ato gjatë shtatëzanisë për shkak të ushqyerjes pa kontroll..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…