Lajm

Serish shtatzane! Tm.e.rrohet Xhensila Myrtezaj , e mb.ytur në lot ia ‘c.opëton’ duart Bes Kallakut (video)

Serish shtatzane! Tm.e.rrohet Xhensila Myrtezaj , e mb.ytur në lot ia ‘c.opëton’ duart Bes Kallakut (video)

Kallaku ka publikuar në rrjete sociale video ku Xhensila shfaqet duke qarë pasi nuk duron dot agën e gjilpërës dhe është duke bërë analizat..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…