Lajm

Në krah të aktorit të njohur, Mevlani braktis “Përputhen”, i bashkohet “Portokallisë” (Foto)

Në krah të aktorit të njohur, Mevlani braktis “Përputhen”, i bashkohet “Portokallisë” (Foto)

Mevlan Shaba, një nga konkurrentët më të preferuar dhe më të vjetër të emisionit “Përputhen”, ka ndarë së fundmi me ndjekësit e tij një foto me Salsano Rrapin,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…