Lajm

Naim Abazi: Do martohesha me Mimoza Shkodrën, pasi spo gjen rehati do e stabilizoja unë!

Naim Abazi: Do martohesha me Mimoza Shkodrën, pasi spo gjen rehati do e stabilizoja unë!

.Kanë vite që janë martuar dhe kanë një djalë, çifti këtë herë ka treguar se me kë do martoheshin nëse një gjë e tillë nuk do ndodhte mes tyre htype rek.lamen dhe shiko vi.deon e plote