Lajm

“Kë të marr e kë të lë?” Del kënga e Mevlanit për Ledjanën dhe Antonelën qe po cmend rrjetin

“Kë të marr e kë të lë?” Del kënga e Mevlanit për Ledjanën dhe Antonelën qe po cmend rrjetin

Pak kohë më parë, opinionisti Arjan Konomi u shpreh se Mevlani është “KÇK”- kap çfarë të kapësh. Ky koment erdhi pasi konkurrenti është cilësuar shpesh si i lëkundur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…