Lajm

Janë binjake identike, por janë martuar me të njëjtin burrë dhe do shokoheni fare tani: Kanë plane për…

Janë binjake identike, por janë martuar me të njëjtin burrë dhe do shokoheni fare tani: Kanë plane për…

Një dyshe binjakesh që janë quajtur ‘motrat më identike në botë’ kanë zbuluar së fundmi se dëshirojnë të mbeten shtatëzënë në të njëjtën kohë nga i dashuri i tyre i përbashkët..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…