Lajm

“I gatshëm për drejtimin e PD”, befason Rama: Nuk jam i kënaqur me qeverinë

“I gatshëm për drejtimin e PD”, befason Rama: Nuk jam i kënaqur me qeverinë

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nëse do të mbante një fjalim mbi atë se çfarë nuk shkon me këtë qeveri, për sytë e shumkujt do të ishte i gatshëm që të merrte drejtimin e PD-së..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…