Lajm

Gruaja “masa kron” keq burrin në mes të parkut, arsyeja do iu lërë pa fjalë të gjithëve (Video)

Gruaja “masa kron” keq burrin në mes të parkut, arsyeja do iu lërë pa fjalë të gjithëve (Video)

Teksa ishin duke ndenjur në një stol, papritur gruaja bëhet agr-esive ndaj burrit të saj. E gjitha ndodhi për shkak të veprimit të gruas kundrejtë burrit të saj..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…