Lajm

E mbani mend vajzën shqipëtare që u martua me një njeri me ngjyrë. E dhi.mbshme ajo çfarë ka ndodhur me të…

E mbani mend vajzën shqipëtare që u martua me një njeri me ngjyrë. E dhi.mbshme ajo çfarë ka ndodhur me të…

Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin. Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen ‘Të besdis ngjyra ime’. Përgjigja e saj ishte një put hje..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…