Lajm

E martuar me super bos, por shikoni si ‘përvishet’ Emina Cunmulaj për të pastruar shtëpinë

E martuar me super bos, por shikoni si ‘përvishet’ Emina Cunmulaj për të pastruar shtëpinë

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka treguar gjithmonë se është mjaft e hapur me fansat e saj në rrjetet sociale. Ajo është e martuar me një nga njerëzit më të pasur dhe bën jetë princesash,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…