Lajm

E hoqën pasi u tha se ka bërë s*ks me Arjonin, Ana tani ka fituar punën me pozitë në Top Channel

E hoqën pasi u tha se ka bërë s*ks me Arjonin, Ana tani ka fituar punën me pozitë në Top Channel

Ana ka qenë një nga vajzat më të komentuara që në hyrjen e saj në “Përputhen”, me një kërcim pr ovokues e deri në daljen nga programi pas përjashtimit nga produksioni..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…