Lajm

“A është normale të jesh e VlRGJËR 19 vjeç?”, moderatorja e‘Top Channel’ flet hapur dhe jep përgjigjen e papritur

“A është normale të jesh e VlRGJËR 19 vjeç?”, moderatorja e‘Top Channel’ flet hapur dhe jep përgjigjen e papritur

Këtë herë, Dojna e ka nisur vetë gjysmën e pyetjes (“A është normale që…”), duke shtyrë kështu ndjekësit ta plotësojnë pjesën tjetër me atë çka u bën më tepër përshtypje..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…