Lajm

64-vjeçarja e Për’puthen bën “namin” në Instagram: Mesazhi që ka për fansat

64-vjeçarja e Për’puthen bën “namin” në Instagram: Mesazhi që ka për fansat

Së fundmi ajo ka hapur edhe një llogari në Instagram, ku duket se ndiqet nga një numër i madh personash, mbi 80 mijë ndjekës..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…