Lajm

“Si mund të rrijë me të, ajo është e shëndoshë?!”/ 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj

Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk erdhi thjesht për shkak të dasmës, por nga dashuria që ajo ndjente për Matthew..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…