Lajm

Nëse jeni të dobët nga zemra mos e shikoni këtë foto të Arta Nitaj

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, duket joshëse pothuajse në secilën fotografi që e poston në Instagram, shkruan lami.net. Nuk ka se si të mos duket e tillë në imazhin e realizuar teksa po merrte rreze dielli në plazh. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive