Lajm

Kuk.afshe.htas me motrën, 7 vjeç ari ng.ec në lavatriçe…

Ishte duke luajtur kuk.afsh.ehtas dhe mendoi se vendi më i mirë për të fituar lojën me motrën e tij, ishte lav.atriçja.E motra nuk e gjeti dot, por e gjetën shërbimet e emergjencës .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…